Останні надходження

Ласкаво просимо до інтернет-магазину китайського чаю та посуду для чайної церемонії Nicetea (Найсті)!

Чи доводилося Вам насолоджуватися по справжньому розкішним напоєм? Впевнені, що спробувавши лише одного разу справжній китайський чай, Ви з упевненістю зможете відповісти: Так! Чайний напій неперевершений і все це завдяки своїм унікальним смаковим властивостям. Людина, яка піклується про своє здоров'я, веде активний спосіб життя, неодмінно зупинить на ньому свій вибір. Отже, необхідно пам'ятати, що запорукою успішного чаювання — є вибір правильного, істинно китайського і свіжого чаю.

Шановні наші клієнти, ми з радістю допоможемо Вам вибрати чай, який підійде саме Вам. Адже, якщо проаналізувати вікову історію китайського чаю, то можна зрозуміти наскільки глибока і багатогранна чайна культура Китаю, яка започаткувала зі звичайного чаювання цілу церемонію, доповнивши її нюансами, які стосуються вірного підходу у виборі індивідуального сорту і відмінних властивостей цього напою Богів!

Нижче надаємо інформацію про те, що може запропонувати Вам інтернет-магазин китайського чаю Nicetea:

справжній китайський чай Пуер, який в залежності від технології виготовлення ділиться на два основних види — Шен Пуер (сирий, живий, зелений) і Шу Пуер (зістарений, готовий, чорний);
- справжній китайський червоний чай;
- справжній китайський чай Улун («темний дракон») або цин ча («бірюзовий чай») і кращі його сорти  Да Хун Пао («Великий Червоний Халат») і Те Гуань Інь («Залізна Богиня Милосердя»);
- справжній китайський зелений чай;
- чайний посудгайваньколби для заварювання чаю, ножі для пуеру, піали, підставки-підігрівачі під скляні чайники, ситечка для чаю з підставкою, чайники з кнопкою (тіподи), чабані, чайники-заварники керамічні і скляні, чайні набори, чахаї.

Інтернет-магазин чаю Nicetea здійснює доставку китайського чаю та посуду для чайної церемонії (чаювання) по Києву і всій Україні. Оформити замовлення на сайті інтернет-магазину чаю Nicetea (Найсті) можна в будь-який зручний для Вас час (цілодобово). Якщо Ви оформили замовлення в робочий день до 18:00, ми зв'яжемося з Вами протягом цього ж дня. Якщо Ви оформили замовлення після 18:00, ми зв'яжемося з Вами на наступний робочий день до 12:00. Замовлення китайського чаю і китайського посуду для чаювання в нашому інтернет-магазині можна зробити з будь-якого міста України (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир…).

Ваші переваги покупки в інтернет-магазині китайського чаю Nicetea:

- доступна ціна та висока якість чайної продукції;
- Вас проконсультують менеджери, які дегустували весь китайський чай, представлений в нашому інтернет-магазині Nicetea;
- у нас Ви придбаєте оригінальний китайський чай, який перед тим як потрапити на вітрину магазину чаю Nicetea, був відібраний нашими фахівцями після його ретельної дегустації;
- в нашому інтернет-магазині китайського чаю Ви маєте можливість придбати пробник будь-якого чаю, який Вам сподобався. Не у всіх інтернет-магазинах китайського чаю в Києві і Україні у Вас буде можливість купити чай, щоб спробувати;
- в інтернет-магазині китайського чаю і посуди для чайної церемонії Nicetea (Найсті) Ви можете оформити і оплатити своє замовлення через сайт цілодобово і без комісії. Оформити замовлення по телефону або отримати консультацію можна з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 20:00, в суботу і неділю з 10:00 до 18:00.

Якщо у Вас виникли будь-які питання — будь ласка, телефонуйте нам або пишіть, і наші фахівці з радістю нададуть відповідь на всі Ваші запитання!

Приємного Вам чаювання!