Чай Шу Пуер Mengku Rongshi Mu Ye Chun 3-річний 2014 року 100 г Код 634

Вага 100 г
Збір 2014
 • Опис

  Чай Шу Пуер Mengku Rongshi Mu Ye Chun (Вино з деревного листя) 3-річний 2014 року 100 г

  Чай Шу Пуер Mengku Rongshi Mu Ye Chun (Вино з деревного листя) — це чудовий, елітний, китайський зрілий Пуер, званий як Палацовий або Гунтін Пуер. Виготовлений на чайній фабриці Менку під брендом «Mu Ye Chun», що в перекладі — «Вино з деревного листя». Цей чай виробляється за спеціальною технологією, яка включає трирічну ферментацію, і в якості сировини використовується купаж з листків першого та вищого ґатунку "Гунтін".

  100–грамова плитка чаю Шу Пуер Менку Жунши Му Е Чунь рівномірної, помірної щільності пресування з рівними краями і гладенькою поверхнею. Така форма чаю дуже зручна, так як його легко і красиво можна розділити на порційні шматочки і не треба відміряти потрібну кількість чаю в грамах, що дуже зручно для заварювання. Відламав і заварив. На розломі: велика кількість золотистих маленьких, цілісних бруньок і невеликих скручених темно-коричневих листочків.

  • Аромат сухого чаю глибокий, з нотками горіхів і сухофруктів.
  • Настій чистий, яскравий, каштаново-коричневий з червоним відтінком.
  • Букет готового чаю рівний, щільний і відмінно збалансований.
  • Аромат приємний, з яскраво вираженими горіховими і вершковими нотками.
  • Смак густий, об'ємистий, гладкий, бархатистий, трохи солодкий, з ніжними нотками горіхів, сухофруктів і молочних вершків. З другої протоки все яскравіше заявляє про себе димний, трохи терпкуватий чорнослив, залишаючи на язиці приємне в'язко-смолисте відчуття. Трохи відчувається деревний відтінок, але він не грає першу скрипку, а скромно зайняв місце десь "на гальорці". Чудовий, тривалий, шовковисто-солодкий післясмак з ніжною кислинкою.

  Напій палацового Шу Пуеру Mengku Rongshi Mu Ye Chun складно порівнювати, його варто відчути. Чай Шу Пуер швидко усуває емоційне напруження і перевтому, підвищує концентрацію уваги, прояснює погляд і відмінно тонізує організм. Регулярне вживання чайного напою Шу Пуеру підтримує загальне здоров'я і сприяє довголіттю.

  Спресована чайна плитка китайського чаю Шу Шу Пуер Mengku Rongshi Mu Ye Chun (Вино з деревного листя) загорнута в дихаючий папір і упакована в коробку.

  Чай рекомендується зберігати в сухому темному місці, без сторонніх запахів.

  Чай Шу Пуер Mengku Rongshi Mu Ye Chun (Вино з деревного листя) 3-річний 2014 року 100 рШу Пуер Mengku Rongshi Mu Ye Chun (Вино з деревного листя) 3-річний 2014 року 100 рШу Пуер Mengku Rongshi Mu Ye Chun 3-річний 2014 року 100 рЧай Шу Пуер Mengku Mu Ye Chun 3-річний 2014 року 100 рШу Пуер Mengku Mu Ye Chun 3-річний 2014 року 100 рЧай Шу Пуер Mengku Вино з деревного листя 3-річний 2014 року 100 рШу Пуер Mengku Вино з деревного листя 3-річний 2014 року 100 рЧай Шу Пуер Mengku Rongshi Вино з деревного листя 3-річний 2014 року 100 р

 • Характеристики
  Вага
  Вага чаю нетто
  100 г
  Збір
  Період збору (виробництва) чаю
  2014
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
  Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)
 • Аксесуари