Чай - історія походження напою

Історія виникнення чаюІсторія виникнення чаю зародилася в Китаї. Вона переплітається з безліччю міфів, легенд і сягає корінням в глибоку давнину. Одна з легенд говорить, що корисні властивості чаю виявив 5000 років тому імператор Китаю, божественний землероб Шень-Нун (ім'я перекладається «Пахарь Духа»). Імператор подорожував в пошуках цілющих трав, вивчаючи їх властивості, щоб в подальшому з їх допомогою зцілювати людей від важких недуг. Шень-Нун вивчаючи рослини випадково натрапив на листя з чайного дерева, в киплячу воду кинув ароматні і свіжі чайні листя, коли спробував відвар, захопленню його не було меж – напій виявився на рідкість смачним і тонізуючим. З тих пір чайному напою відводилося особливе ставлення, лікарі використовували чай, як дорогоцінні ліки і називали «ліками від ста хвороб». У«Трактаті про їжу » Шень-Нуна зазначено: «чай дає тілу – силу, розуму – задоволення, волі– рішучість».

Відповідно до іншої давньої легенди, чай був відкритий знаменитим проповідником буддизму, першим патріархом чань-буддизму Бодхідхармою. В один з моментів боротьби зі сном медитуючий Бодхідхарма вирвав собі повіки і кинув їх на схил гори Ча. На цьому місці виросла чудова рослина-відомий всьому світу чай. Монах спробував заварити напій з листочків чайної рослини і виявив, що він проганяє сон і очищує розум. І з тих пір з чайного куща виготовляють тонізуючий напій, що позбавляє сонливості. На сьогоднішній день важко сказати, чи достовірними являються вищезазначені легенди.

Спочатку чай використовувався, як лікарський засіб, свіжі листочки чайного куща вживали в сирому вигляді, ретельно пережовуючи. Через деякий час, чайне листя почали варити у воді, отримуючи чайний відвар і споживали, як відвар або суп.

Світові історики вважають найдостовірнішими відомості, що викладені вченим Гу Янву, який писав, що вживання чаю в Китаї почалося тоді, коли династія Цинь (221-206 до н.е.) завоювала область Ва Шу (Сичуань), де в той час вже були налагоджені збір сировини і виробництво чаю.

Подальше поширення чайний напій отримав в період правління китайської династії Хань (202 – 220 до н.е.) і широко використовувався як лікарський напій, який просвітлює розум і очищує організм від токсинів. У Стародавньому трактаті «Початкова книга божественного дракона» записано: «Чай за смаком гіркий. Коли людина його п'є, то краще мислить, спати йому хочеться менше, тіло набуває легкість і зір прояснюється». Коли час династії Хань підійшов до завершення, чай вже був не тільки лікарським засобом, але і широко відомим повсякденним напоєм. Традиція вживання чаю вийшла за межі імператорських резиденцій і поширилася в народі. Чаювання поступово переростало в народний звичай. Після заходу династії Хань, за часів Трицарства чай навіть почав заміщати вино – на святах тонізуючу дію чайного напою воліли хмільного. В цей же час, з'являється технологія пресування чаю в млинець.

При правлінні династії Суй (581-618 рр.), китайці почали обмінюватися різними сортами чаю, технологіями обробки і приготування чаю, тим самим удосконалюючи чайну майстерність.

Найважливіший період у розвитку чаю – VIII століття і час правління династії Тан(618-907 рр.). Цей період називають«золотим століттям чаю » і в цей час у чаю з'являється окремий ієрогліф. Чайна культура поширювалася завдяки буддійським і даоським ченцям.

У перший рік правління династії Тан була написана знаменита книга про історію чаю («Чайний канон»), в якій Лу Юй детально і доступно описав способи вирощування чаю в різних регіонах, технології виробництва чаю, властивості чайної рослини, а також він виклав детальні рекомендації по заварюванню чайного напою і методи чаювання. Лу Юй класифікує чай на 4 типи: грубий, розсипний, порошковий і пресований. Для виробництва високосортного чаю він рекомендує збирати молоді листочки і тіпси (бруньки), а не старе листя. Публікація «Чайного канону» призвела до поширення традиції чаювання серед населення Китаю і завоювання цим напоєм нових територій. У цей час чай поширився по всьому Китаю, сформувалися чайні провінції: Аньхой, Гуансі, Гуйчжоу, Гуандун, Сичуань, Цзянсі, Цзянсу, Чжецзян, Хенань, Хубей, Фуцзянь, Юньнань, Хунань. Чайний напій пили всі, починаючи від вищої аристократії і закінчуючи бродячими жебраками.

На зміну Тан прийшла династія Сун (907-1279 РР.), при якій чайна справа досягає максимального розквіту. Почали з'являтися чайні будиночки, в яких продавали готовий заварений чай. Виробництво чаю поширюється на південний схід області Фуцзянь, а технологія виробництва чаю удосконалюється, відбувається перехід від пресованого до вживання порошкового або розсипного чаю, виникає чайний купаж – до чаю додають різні квіти. В цей час серед аристократичної і творчої еліти набули популярності чайні змагання, які отримали розвиток в наступні епохи. З'являються перші улуни. У період династії Сун чай став активно поширюватися в сусідні країни караванними шляхами.

В період династії Юань (1271-1368 рр.) відбувається остаточний перехід на вживання розсипного чаю, його перестають варити на вогні і переходять до заварювання окропом, попередньо підігрівши посуду.

При правлінні династії Мін (1368-1644 рр.) пресування чаю в млинці поступово почало відходити в минуле і стали розвиватися нові технології обробки чайного листя. Відбувається остаточний перехід до сучасного заварювання, з'являється багато знаменитих зелених, червоних чорних і ароматизованих чаїв. Одночасно розвивається додавання горіхів, каштанів і сухофруктів в чай. Також в той час був створений синій і білий фарфор, з'явилися знамениті не глазуровані, червонувато-коричневі ісинські чайники.

В епоху правління династії Цин (1644-1911 рр.) тип обробки зеленого чаю ділиться на 3 види: пропарений, просмажений і висушений на сонці. Китай продовжує створювати багато нових і запашних сортів чаю, в тому числі і Улун. оскільки англійці імпортували чай через Фуцзянь, то на місцевому діалекті тут для цього напою стали використовувати слово «Ті». В інших провінціях Китаю для позначення чаю було і залишається найбільш поширеним слово «Ча».

 Чай — історія походження напою

Сьогоднішній період можна назвати епохою розквіту китайського чаю, майбутнє якого обіцяє бути таким же цікавим, як і минуле.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)