Чайник Гунфу-сучасне рішення для чайної церемонії

Чайник Гунфу

Церемонія Гунфу Ча — справжній ритуал, що прийшов з давніх часів. Але в сучасному світі не кожен цінитель справжнього чаю може дозволити собі такий тривалий і ємний процес. З заварювальним чайником Гунфу насолоджуватися напоєм можна в офісі, заміських поїздках і просто в затишному домашньому сімейному колі.

Призначення і основні типи чайників Гунфу

За допомогою чайників Гунфу заварюють найрізноманітніші сорти чаю, серед них всіма улюблені Пуер, Червоний чай, Молочний улун і Ті Гуань Інь. За допомогою даної посуди можна заварювати настій методом Пін Ча.

Kamjove — бренд, який є винахідником перших чайників Гунфу. Вони створили продукт, який відповідає сучасним вимогам зручності у використанні і швидкості приготування, але при цьому зберігає традиції. Якісні матеріали заварювальних чайників дають можливість зберегти і розкрити справжні смакові якості чайного листя.

Також варто виділити новинку на ринку заварників для китайського чаю — чайник Гунфу з кнопкою від бренду Samadoyo. Він може використовуватися як гайвань, чахай, що дає можливість застосовувати його для приготування напою методом «проливу». Такий спосіб дозволяє повністю розкрити запах, смак і корисні властивості чаю.

Особливості чайників і метод приготування чаю

Заварювальний чайник Гунфу

Серед основних переваг таких заварників — зручність і швидкість приготування чайного напою. Ви можете заварювати дорогі сорти чаю, не боячись зіпсувати їх характеристики. Сама конструкція включає верхню і нижню колби, а також кнопку при натисканні якої стікає рідина, це дає можливість з точністю визначити час заварювання.

Щоб правильно заварити чай, потрібно дотримуватися даної послідовності:

    • У верхню колбу поміщається необхідна кількість чайного листя.
    • Заливається водою.
    • Настоюється. Завдяки прозорості стінок, можна домогтися потрібної насиченості кольору.
    • Натисканням кнопки моментально зливається готовий напій.

Таким чином, чаїнки залишаються всередині конструкції, не потрапляючи в готовий настій, який можна відразу ж розливати по піалах.

Тіподи виготовлені з міцного термостійкого скла, яке дозволяє стежити за заварюванням і тривалий час зберігає температуру. Також варто зауважити, що матеріал екологічно чистий і нейтральний до продуктів. Він не змінює смак, запах і інші властивості чаю.

Хоч тіпот і не відрізняється складністю конструкції, але кожна його частина повинна бути відмінної якості, щоб чайник міг виконувати головну функцію — забезпечувати висококласним чаєм.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)