Чайна фабрика Менхай — тут живе пуер

Чайна фабрика Менхай (勐海茶厂)

Чайна фабрика Менхай (勐海茶厂) — китайська фабрика, яка займається виробництвом чаю пуер. Вона розташована в містечку Менхай, провінції Юньнань. Спочатку завод виготовляв сорти сирого пуеру, чим заробив визнання у сфері чайної промисловості.

Історія розвитку Менхай

У сорокових роках минулого століття була заснована Фоханьска чайна фабрика, яка була перейменована вже через десятиліття в Менхай. Завод є одним з перших виробників пуеру, який не потребує багаторічної витримки. У 90-х роках фабрику приватизували і в цей же час їй було присвоєно логотип «Так > І» (大益). До 1996 року виробництво повністю перейшло в приватні володіння і з 2004 року належить компанії Бовень.

Продукція заводу Менхай

Виробництво зосереджено на випуску традиційного пресованого чаю. Серед основних форм точа, бінча і жуанча, які відрізняються вагою та розміром. Кожна упаковка має акцизну марку і логотип бренду, а також водяні та інші знаки якості.

Рецепти пуеру Менхай

Кожен з рецептів має назву, що складається з 4 цифр. Вони дуже легко розшифровуються, адже перші дві — це рік створення, третя — сорт, а четверта — завод-виробник.

Рецепти пуеру Менхай

Так було спочатку, а вже починаючи з нового століття, фабрика запустила власні імена пуеру. Серед найбільш популярних можна виділити Зірку Менхая, Червону Мелодію, Лао-Ча Тоу, Бурштинову і Платинову Плитку, Золоті Голки і Білий Лотос. Ці сорти так і залишилися традиційними, просто придбали нові імена.

Аромати і смаки пуерів фабрики Менхай

Зазвичай смак Менхайских шу пуерів м'який, з солодкуватим і терпким післясмаком. Його терпкість збільшується з кількістю заварювань. В залежності від сорту, запах може бути дубовим, горіховим, молочним, шоколадним, карамельним, ванільним, а також пахнути чорносливом, хлібом або родзинками. Шен пуери ж гіркувато-солодкі, спочатку терпкі, пахнуть травами, лісом, квітами і медом.

Неймовірні аромат і смак пуерів Менхай завоював любов і визнання справжніх гурманів по всій планеті.

Спробуйте самі — і переконайтеся!

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)