Вибираємо свіжий зелений чай: особливості та рекомендації

Вибираємо свіжий зелений чай: особливості та рекомендації

Свіжий чай — зібраний і виготовлений протягом поточного року. Торішній або ще більш ранній вважається старим і зазвичай зберігається тільки до нового сезону. Особливо це стосується китайського зеленого чаю. Він вважається свіжим тільки в тому випадку, якщо зібраний навесні поточного року.

По відношенню до інших видів діють інші правила. Наприклад, деякі види улунів можуть витримувати роками чому їх характеристики тільки поліпшуються. Тривале зберігання зеленого чаю призводить до поступового погіршення його властивостей, особливо якщо не дотримуються правила його змісту.

Властивості свіжозібраного зеленого чаю

Якщо чайний лист зібраний навесні і тільки потрапив на ринок, його відрізняє насичений запах зелені і прозорість, смак такого напою чудовий.

Збір стартує в лютому і закінчується в травні. Конкретний час залежить від погоди і часу дозрівання. Багато постачальників виявляють нетерплячість і, щоб швидше привезти напій не чекають необхідного часу. У підсумку привезений чайний лист — недозрілий і за смаком більше схожий на траву, ніж на вишуканий напій.

Ранній — не означає кращий

Не до кінця дозрілий чайний лист може мати не дуже приємний смак, погано заварюється і віддавати травою. Якісний весняний збір потрапляє в продаж починаючи з травня, він насичений і смачний. Серед популярних видів виділяються Дунтін Білочунь, Сіху Лунцзін, Хуаншань Маофен, Люань Гуапянь і Тайпін Хоукуй.

Як відрізнити свіжий зелений чай від торішнього

Як відрізнити свіжий зелений чай від торішнього

Недобросовісні продавці іноді видають минулорічний за новий урожай. Є ознаки для легкого визначення підміни та уникнення помилки:

    • Тьмяний колір.
      З часом насиченість кольору втрачається і порівнюючи з новим урожаєм можна легко побачити різницю. Свіжий чайний лист — глянсовий, насичено-зелений і приємно пахне.
    • Відтінок настою.
      Новий збір в процесі заварювання має прозору консистенцію і зеленувато-жовтуватий відтінок. Якщо настій насичено-жовтий або гірше того — мутний, то він старий.

Цінителі чаювань воліють свіжозібраний чай, адже крім смакових характеристик, в ньому зосереджені корисні речовини, вітаміни і мінерали, що дають бадьорість і насичують організм після зими.

Пийте правильний зелений чай   отримуйте задоволення і будьте здорові!

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)