Чайна фабрика Сягуань — багаторічний досвід створення кращих пуерів

Чайна фабрика Сягуань (Xiaguan Tea Factory, 下关茶厂)

Чайна фабрика Сягуань (Xiaguan Tea Factory, 下关茶厂) — одна з найкращих виробників чаю в Китаї. Фабрику відкрили в 40-х роках минулого століття в Юньнань і з того часу вона спеціалізується на виготовленні пресованого пуеру. Найдорожчими серіями вважаються бін ча і точа 1970-1980 рр, вони дуже цінуються колекціонерами.

Історія розвитку

Спочатку завод отримав назву Кан Цан. Завдяки відмінному місцерозташуванню та чистому гірському повітрю, вироблену сировину можна було просушувати без задіяння штучних пристосувань.

Назва Сягуань з'явилася в 50-му році минулого століття. За наступні п'ять років власники скупили ще кілька підприємств, організувавши одну велику компанію. Це дозволило постійно розширювати виробництво, яке не перестає зростати і зараз.

На фабриці працює більше 400 найманих працівників, які виробляють близько 6 тис. тонн чаю. На сьогоднішній день, варіацій продукції налічується 60 штук. Чайний завод ставить перед собою планку — виготовляти не менше 10 000 тонн.

Асортимент рецептів

Колекція включає Шу і Шен пуери, тут є млинці, гриби і гнізда. Згідно традиціям, кожен вид іменується номером ще з 1986 р. Рецепт складається з 4 цифр, в яких перші 2 — рік, далі йде сорт і номер заводу. Сягуань присвоєно № 3. В деяких випадках, на початку додається літера:

  • Т — використовується прес
  • FT — вищий сорт Фей Тай (цінується колекціонерами)
  • G — малі серії

Торгові марки і продукція

Чайна фабрика Сягуань випускає пуер під такими брендами:

  • Спина коня (马背)   використовується для випуску точа, створений в 2005 році.
  • G   колекційні серії, а також ще ряд продукції.
  • Нан Чжао (南诏)   поставки в Тайвань пресованих бін ча і точа.
  • Бао Ян (宝焰)   поставки в Тібет. Сировина для виробництва відомого тібетського чаю.
  • Сон Хе (松鹤)   місцеве виробництво бін ча і точа.

В асортименті чайної фабрики пуери мають різну ціну і грейди, при їх виробництві використовується тільки середня і висококласна сировину. Завдяки великій кількості серій, напої можна дегустувати нескінченно. Саме Сягуань вже довгий час не покидає лідируючу позицію з експорту чаю з Юньнань.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)