Чахай порцеляновий білий 140 мл Код 302

 • 120грн
Немає в наявності
Об'єм 140 мл
Матеріал фарфор (порцеляна)
 • Опис

  Китайський порцеляновий білий чахай 140 мл

  Чахай — з китайської перекладається як «море чаю». Його ще іноді називають чашею справедливості. Або просто відкритим чайничком. Чахай — проміжна посудина, куди зливається заварений чай з чайничка (або гайвані), перш ніж розлити його по піалам. Чахай виконує три важливі функції. По порядку:
  Перша. У чахай залишається осад. Коли Ви розливаєте чай з гайвані або чайничка, яким би якісним і великолистовим не був чай, в ньому завжди присутня дрібна фракція — чаїнки. Вони всюдисущі і прошмигують в самі маленькі отвори. Коли Ви переливаєте чай в чахай, чаїнки, підкоряючись тяжінню, осідають на дно. Для цього цілком достатньо тридцяти секунд. Іноді трохи більше. А після цього з чахай по піалочкам Ви розливаєте уже прозорий настій.
  Друга. Користуючись чахай, Ви не скривдите нікого з своїх друзів. Якщо заварюєте чай для компанії, скажімо, з чотирьох осіб, то розлити всім порівну прямо з гайвані — практично ніколи не виходить. Зазвичай виходять три повні піали і ще одна, заповнена наполовину. Все це тому, що гайвань накрита кришкою, і Ви не бачите, скільки настою залишилося всередині. Але цього ніколи не станеться, якщо використовувати чахай. Китайці — королі натяків і символізму. Недолити комусь з дорогих гостей чаю під час церемонії — може означати все що завгодно і може бути інтерпретовано, як завгодно. Ось чому важливо використовувати Чахай.
  І третя функція. Чахай робить настій рівномірним і дозволяє всім учасникам чайної церемонії розглянути і оцінити глибину кольору отриманого чайного настою.
  Чахай — це невід'ємний атрибут чайної церемонії.

  Обʼєм чахая — 140 мл
  Чахай виготовлений з порцеляни (фарфору).

  Купити китайський фарфоровий білий Чахай 140 мл Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефонами 0800330820, 0443338584.

 • Характеристики
  Об'єм
  140 мл
  Матеріал
  фарфор (порцеляна)
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
  Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)