Чахе порцелянова біла Код 291

 • 165грн
 • Опис

  Китайська порцелянова біла чахе

  Чахе — чайний предмет, необхідний для знайомства і презентації чаю. Чахе є проміжною посудиною для сухого чаю, перед засипанням його в чайник. У неї відміряють необхідну для чаювання кількість заварки, потім відбувається процедура «знайомства» — чай уважно оглядають, потім чахе підносять до обличчя, спокійно видихаючи носом і потім вдихаючи аромат чаю. Завдяки цьому чай зігрівається диханням і починає розкривати аромат сухих листків. В подальшому буде дуже зручно і комфортно пересипати чай у посудину для заварювання, чи то в чайник з маленьким отвором, чи в гайвань, тому в чахе передбачений звужений один кінець.

  Класична чахе виготовлена з білого фарфору (порцеляни) і тому вона є універсальною і підійде до будь-якого чайного набору і чабані. Дуже легко і зручно вкладається в долоню людини. Нічого зайвого — так як головне — це сам чай. На чахе дуже зручно розгледіти чайне листя і оцінити їх якість перед заварюванням, завдяки контрасту чаю з білим кольором.

  Фактична вага чахе становить 88 грам.

  Розміри — 10х8х3.5 см

  Чахе порцелянова біла

  Купити білу порцелянову чахе Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефонами 0800330820, 0443338584.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
  Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)