Чай Да Хун Пао 100 г Код 151

Архів
Вага 100 г
 • Опис

  Китайський чай улун Да Хун Пао 100 грам.

  У завареного чайного напою густий аромат, а смак — чистий, насичений і міцний. У смаку цього чаю виразно прослідковується «поезія могутніх китайських скель». Навіть після закінчення дегустації в роті ще довго тримається присмак, який не зникає ще дуже довго.
  Знаменитий Улунский чай Уі Янь Ча, його назва перекладається — «скельний чай», або ще, як — «кам'янистий чай». Свою назву цей чай отримав зовсім не випадково, справа в тому, що даний сорт чаю виростає на ґрунті, яка утворилася після ерозії скельних порід. Завдяки особливому складу грунту, насиченому мінералами і унікальним чайним рослинам Янь Ча даний чай володіє неповторним, несхожим ні на що інше смаком. Одним словом, переплутати його з іншим сортом неможливо. Назва Уі Янь Ча закріпилося за чаями, які виробляються в горах Уішань, північ Фуцзяні. Ще з початку п'ятнадцятого століття чай, що росте в цих місцях, регулярно доставляли до імператорського двору. Чай Уі Дахун Пао — відомий в Піднебесній і за її межами чай, він відноситься до вищих особливим сортам Уі Янь Ча, саме тому процес виготовлення Уі Дахун Пао здійснюють вручну дуже досвідчені і висококваліфіковані майстри.

  Купити китайськи чай улун Да Хун Пао 100 грам Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефонами 0800330820, 0443338584.

 • Характеристики
  Вага
  Вага чаю нетто
  100 г
  Ферментація
  Ступінь ферментації чаю
  темний улун
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
  Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)