Чай Шу Пуер Менхай Да І Лао Ча Тоу 1401 2014 року 100 г Код 184

Вага 100 г
Збір 2014
 • Опис

  Китайський чай Шу Пуер Менхай Да І Лао ЧаТоу (Старі чайні голови) 1401 2014 року 100 грам

  Чай Шу Пуер Менхай Да І Лао ЧаТоу 1401 — різновид чаю, що має форму золотого самородка, який утворюється природним чином в процесі ферментації. Ферментація пуеру проходить протягом півроку і більше, в ході виготовлення величезні купи листя тримають під накритими тентами, в приміщеннях з підвищеною вологістю. Чайні бруньки і листя містять — пектин, який виділяється під впливом температури, вологості та інших факторів. Чайний лист перемішують кожні кілька днів для рівномірної ферментації, переміщаючи чай з нижньої, більш вологої і гарячої частини купи, наверх, де сухо і прохолодно. Але в процесі обробки, великий обʼєм куп, не дозволяє поворушити все листя, і в деяких місцях чайний розсип природним шляхом скочується в щільні грудочки «Ча Тоу».

  100–грамова плитка чаю Шу Пуер Менхай Да І Лао ЧаТоу 1401 темно-коричневого кольору, з золотистими вкрапленнями тіпсів. Аромат сухого чаю з нотками горіха, мореного дуба, спокійний і стриманий. Настій коричнево-рубіновий, дуже м'який, чистий, без дрібної суспензії. Смак яскравий, багатий, глибокий у якому проявляються фініково-сухофруктові тони, що переходять в освіжаючий і солодкий післясмак.

  Чай Шу Пуер Менхай Да І Лао ЧаТоу 1401 розкривається не відразу — перша заварка здасться Вам зовсім нудною, друга поставить питання, третя вирішить всі сумніви, і ви з полегшенням видихнете: «Чудовий чай!». Чайний напій підвищує працездатність і концентрацію, добре діє на органи травлення.

  Чай рекомендується зберігати в сухому темному місці, без сторонніх запахів.

  Купити китайський чай Шу Пуер Менхай Да І Лао ЧаТоу 1401 2014 року 100 грам Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефонами 0800330820, 0443338584.

 • Характеристики
  Вага
  Вага чаю нетто
  100 г
  Збір
  Період збору (виробництва) чаю
  2014
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
  Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)
 • Аксесуари