Чай Те Гуань Інь Runhu чорний 125 г Код 233

Архів
Вага 125 г
 • Опис

  Китайський чай улун Те Гуань Інь Runhu чорний 125 грам.

  Чай Те Гуань Інь Runhu чорний — крупнолистовий, напівферментований улун, який виготовляється у високогірних селах повіту Аньси. Для виробництва китайського чаю Те Гуань Інь використовують більш зріле чайне листя, ніж для зеленого чаю. Чай Те Гуань Інь чорний відрізняється від звичайного ступенем прожарювання — його ретельно прожарюють протягом декількох годин в печах при високій температурі на деревному вугіллі. Тут він поступово змінює свій колір з звичного нам яскраво-зеленого на чорний. Секрет цього чаю саме в дровах, які використовуються для смаження. І набуває свій унікальний терпкий, димний аромат.
  Чай Те Гуань Інь Runhu чорний зовсім не схожий на свого класичного побратима. У ньому все інше. Смаком і ароматом Те Гуань Інь Runhu чорний близький до темних скельних улунів і лише віддалено простежується спорідненість з легендарним оригінальним чаєм Те Гуань Інь. Його можна назвати чоловічим чаєм за терпкуватий, густий, глибокий, замішаний на вогні і димі аромат. Колір настою при заварці більш насичений, ніж у класичного Те Гуань Інь і тяжіє до янтарного.

  Купити китайський чай улун Те Гуань Інь Runhu чорний 125 грам Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефонами 0800330820, 0443338584.

 • Характеристики
  Вага
  Вага чаю нетто
  125 г
  Ферментація
  Ступінь ферментації чаю
  темний улун
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
  Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)