Чахай скляний з подвійними стінками Disney M-623 200 мл Код 527

 • 330грн
Об'єм 200 мл
Матеріал скло
 • Опис

  Китайський скляний чахай з подвійними стінками Misney M-623 200 мл

  Чахай   з китайської перекладається як «море чаю». Його ще іноді називають чашею справедливості. Або просто   відкритим чайничком. Чахай — проміжна посудина, куди зливається заварений чай з чайничка (або гайвані), перш ніж розлити його по піалочкам. Чахай виконує три важливі функції. По порядку:
  Перша. У чахай залишається осад. Коли Ви розливаєте чай з гайвані або чайничка, яким би якісним і великолистовим не був чай, в ньому завжди присутня дрібна фракція — чаїнки. Вони всюдисущі і прошмигують в самі маленькі отвори. Коли Ви переливаете чай в чахай, чаїнки, підкоряючись тяжінню, осідають на дно. Для цього цілком достатньо тридцяти секунд. Іноді трохи більше. А після цього з чахай Ви розливаєте уже прозорий настій по піалам.
  Друга. Користуючись чахаєм, Ви не скривдите нікого з своїх друзів. Якщо Ви заварюєте чай для компанії, скажімо, з чотирьох осіб, то розлити всім порівну прямо з гайвані — практично ніколи не виходить. Зазвичай виходять три повні піалочки і ще одна, заповнена наполовину. Все це тому, що гайвань закрита кришкою, і ви не бачите, скільки настою залишилося всередині. Але цього ніколи не станеться, якщо Ви користуєтеся чахаєм. Китайці — королі натяків і символізму. Недолити комусь з дорогих гостей чаю під час церемонії — може означати все що завгодно і може бути інтерпретовано, як завгодно. Ось чому важливо використовувати чахай.
  І третя функція. Чахай робить настій рівномірним і дозволяє всім учасникам чайної церемонії розглянути і оцінити глибину кольору чайного настою.
  Чахай — невід'ємний атрибут чайної церемонії.

  Рекомендуємо використовувати скляний чахай з подвійними стінками Misney M-623 200 мл чайним ситечком, що забезпечить більш чистий чайний настій.

  Обʼєм чахая — 200 мл
  Матеріал — боросилікатне скло.

  Чахай скляний з подвійними стінками Misney M-623 200 млКитайський скляний чахай з подвійними стінками Misney M-623 200 млСкляний чахай з подвійними стінками Misney M-623 200 млЧахай скляний з подвійними стінками Misney M-623Чахай скляний Misney M-623 200 мл

  Купити китайський скляний чахай з подвійними стінками Misney M-623 200 мл Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефонами 0800330820, 0443338584.

 • Характеристики
  Об'єм
  200 мл
  Матеріал
  скло
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
  Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)