Сифон для заварювання кави/чаю Hario TCA-2 240 мл Код 326

 • 2 999грн
  2 699грн
Об'єм 240 мл
 • Опис

  Сифон для заварювання кави/чаю Hario TCA-2 240 мл

  Сифон (габет) Hario TCA-2 — це знаменита японська якість, традиції, елегантний дизайн і багаторічні дослідження, що знайшли своє вираження у формі вакуумного пристосування для приготування кави та чаю. Сифон призначений для заварювання кави або чаю, перетворюючи процес приготування напою у магічне дійство, яке ґрунтується на простому фізичному впливі — здатності газу розширюватися і звужуватися. Заварювання напою в сифоні створює унікальну атмосферу затишку, такий варіант подачі можна сміливо назвати сучасною чайною церемонією, яка нікого не залишить байдужим.

  Крім видовищності, приготування кави або чаю в сифоні має практичне значення. Специфічні умови заварювання чаю дозволяють чайного листу краще проваритися і максимально віддати в напій корисні речовини і смак, а також приготувати чайний коктейль, змішавши трав'яні, фруктові і ягідні інгредієнти.

  Приготування напою в сифоні Hario TCA-2

  Для приготування кави або чаю налийте воду в нижню колбу, закріпіть верхню колбу, покладіть в неї каву або чай і запаліть пальник. Вода в нижній колбі нагрівається і переходить в пароподібний стан, просочуючись у верхню ємність. Після того, як верхня колба заповниться гарячою водою можна прибрати пальник з-під сифона. Температура в нижній ємності почне падати і за рахунок різниці тиску у верхній і нижній колбах сифона, кава/чай поступово відфільтрується в нижню частину сифона. Процес займає близько 3 хвилин. Час заварювання чаю регулюється в залежності від сорту чаю.

  В якості пального для сифона можна використовувати спирт.

  Сифон (габет) Hario TCA-2   модель, в якій поєднуються традиції, краса і стиль.

  Характеристики сифона Hario TCA-2

  • Обʼєм нижньої колби — 240 мл;

  • Матеріал — боросилікатне скло високотемпературного загартування, метал, пластик:

  • виробник: Hario, Японія.

 • Характеристики
  Об'єм
  240 мл
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
  Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)
 • Аксесуари