Чабані (чайні дошки, чайні столики)

8 товарів

Китайські чабані (чайні дошки, чайні столики)

Чабань (в перекладі з китайського 茶板 Chábǎn   чайна дошка) — один з основних елементів традиційної чайної церемонії, центр чайного простору. На чабань, виставляються всі чайні приналежності — чайник, піали, чахай, чайні інструменти і фігурки, необхідні для чайної церемонії. Крім естетичної складової, основною функціональною особливістю чайної дошки є збір води при заварюванні «проливом». Чабань складається з столика і дерев'яного, керамічного або пластикового піддону. Піддон в дошці дозволяє не замислюватися про те, куди подіти зайву воду: можна впевнено прогрівати посуд, зливати першу заварку чаю, дозволяючи гарячому пару клубочитися над чайної дошкою, наповнюючи простір навколо ароматом чаю і налаштовуючи гостей на невимушене чаювання.

Зовні чайна дошка являє собою частіше вишуканий дерев'яний столик-решітку, декорований вигравіруваним розписом ієрогліфів або символів, прикрашений візерунками або інкрустований перламутром. Чабань буває різною за формою, функціональністю, розміром.

У розділі чабань (чайна дошка) інтернет-магазину чаю Nicetea у Вас є можливість придбати китайську чабань (чайний столик). Купити чабань (чайну дошку) в Києві можна з кур'єрською доставкою або забрати своє замовлення самостійно в будь-який зручний для Вас час. Продаж чабані (чайних дощок) здійснюється на всій території України.