Чахаї

19 товарів

Китайська чахай (море чаю, чаша справедливості)

Чахай — з китайської перекладається як «море чаю». ЇЇ ще іноді називають чашею справедливості. Або просто — відкритим чайничком. Чахай — це проміжна ємність, куди зливається заварений чай з чайничка (або гайвані), перш ніж розлити його по піалам.

Важливі функції, які виконує чахай

Перша. В чахаї залишається осад. Коли Ви розливаєте чай з гайвані або чайничка, яким би якісним і великолистовим не був чай, в ньому завжди присутня дрібна фракція — чаїнки. Вони прошмигують в самі маленькі отвори. Коли ви переливаете чай в чахай, чаїнки, підкоряючись тяжінню, осідають на дно. Для цього цілком достатньо тридцяти секунд. Іноді трохи більше. А після цього з чахай Ви розливаєте по піалам уже прозорий настій.
Друга. Користуючись чахай, Ви не скривдите нікого з своїх друзів. Якщо Ви заварюєте чай для компанії, скажімо, з чотирьох осіб, то розлити всім порівну прямо з гайвані — практично ніколи не виходить. Зазвичай виходить три повні піали і ще одна, заповнена наполовину. Все це тому, що гайвань закрита кришкою, і ви не бачите, скільки настою залишилося всередині. Але цього ніколи не станеться, якщо Ви користуєтеся чахай. Китайці — королі натяків і символізму. Недолити комусь з дорогих гостей чаю під час церемонії — може означати все що завгодно і може бути інтерпретовано, як завгодно. Ось чому важливо використовувати чахай.
І третя функція. Чахай робить настій рівномірним і дозволяє всім учасникам чайної церемонії розглянути і оцінити глибину кольору отриманого чайного настою.

Чахай — це невід'ємний атрибут чайної церемонії.

У розділі чахай інтернет-магазину Nicetea у Вас є можливість підібрати собі китайську чахай потрібного об'єму і матеріалу. Купити чахай в Києві можна з кур'єрською доставкою або забрати своє замовлення самостійно з нашого магазину. Продаж чахай здійснюється на всій території України.