Набори посуду для чайної церемонії

16 товарів

Китайські набори посуду для чайної церемонії

Чайна церемонія складається з деяких елементів, в які входять різновид чаю, способи приготування чайного настою і використовується посуд і прилади. Красиві та вишукані набори посуду під час чаювання здатні створити гарний настрій, романтику, комфорт, затишок і гармонію.

При виборі наборів для чаювання важливо брати до уваги деякі моменти:

    • формат чаювань — на роботі, вдома, на природі тощо;
    • спосіб приготування чаю: Гунфу Ча, Пін Ча, варіння на вогні;
    • різновид чаю: зелений рекомендується заварювати в скляному стакані або гайвані без кришки, жовтий — у скляному стакані, улуни — у скляній колбі, заварювальному чайничку з кераміки або скла, гайвані, червоний чай — скляній колбі.

При виборі посуду для чайної церемонії необхідно визначитися з матеріалом. На сьогоднішній день, великим попитом користується посуд зі скла, тому що він витончений, недорогий, дуже зручний у використанні і підходить для щоденного чаювання.

У розділі чайні набори інтернет-магазину Nicetea у Вас є можливість придбати оригінальний китайський набір посуду для чайної церемонії. Купити набір посуду для чайної церемонії в Києві можна з кур'єрською доставкою або забрати своє замовлення самостійно з нашого магазину. Продаж китайських наборів посуду для чайної церемонії здійснюється на всій території України.