Ножі для Пуеру

3 товари

Китайський ніж для Пуеру

Коли ви заварюєте Пуер, Ви так чи інакше стикаєтеся з необхідністю відламати невеликий шматочок чаю від «млинця». Пуер — це пресований чай, і з роками він стає все щільнішим і щільнішим. Іноді млинці перетворюються в моноліт, і відламати від них шматочок стає не так-то просто.

Отже, перед вами «млинець» Пуеру, і його потрібно якось відділити. Тут Вам на допомогу і прийде ніж для Пуеру. Користуватися ножем для Пуеру дуже зручно і естетично. Ніж для Пуеру — це зручний, приємний, недорогий аксесуар. Цей ніж зроблений таким чином, що він не розрізатиме листя чаю. Він буде їх саме розщеплювати. Користуючись таким ножем, ви зможете максимально зберегти цілісність чайного листа. І це дуже важливо!

Ножі для пуерів бувають різного виду: у формі ножа, лопатки або шила. Млинці з слабким пресуванням легкорозділяються лопатками, а щільні млинці можуть піддатися лише гострму шилу. У будь-якому випадку, це корисний аксесуар, який повинен бути в арсеналі кожного справжнього чаємана.

Як користуватися ножем для Пуеру:

  1. Покладіть перед собою на стіл млинець чаю.
  2. Візьміть ніж для Пуеру і зробіть безліч проколів по боках млинця, паралельно поверхні столу. Всі рухи ножем робіть тільки у бік від себе, щоб не поранитися. Намагайтеся підчепити верхній шар листя.
  3. Акуратно розділіть руками млинець на дві тонкі частини або відшаруйте потрібну кількість чаю.

У розділі ножі для Пуеру інтернет-магазину чаю Nicetea у Вас є можливість придбати оригінальний китайський ніж для Пуеру. Купити ніж для Пуеру в Києві можна з кур'єрською доставкою або забрати своє замовлення самостійно в будь-який зручний для Вас час. Продаж ножів для Пуеру здійснюється на всій території України.