Піали для чаю

35 товарів

Китайські піали для чаю

Піала   ідеальне, віками вироблене пристосування для чаювань у східному стилі. Конструкція піали відточувалася століттями і краще всього підходить саме для цих цілей. Вона маленька, тонка і візуально дуже тендітна, з неможливо звертатися недбало і наспіх. Будучи в руках, вона притягує до себе всю увагу, і, як наслідок, це переходить і на чай. Її хочеться тримати обережно, дбайливо, а відпивати чай — маленькими ковтками. Ви зосереджуєтесь на чаюванні, і чаювання змінює Вас, особливо це помітно на новачках, що вперше потрапили на чайну церемонію. Акуратне, неквапливе поводження з чайної посудою, яка диктує її конструкція, знімає всяку метушню, накопичену за день. Людина перестає метушитися і поспішати, починає по-справжньому перебувати тут і зараз. Це дуже круте відчуття.

Ми пропонуємо прості класичні, легкі і затишні піали для чайної церемонії. Ці піали обов'язково повинні бути в кожному домі.

У розділі піали інтернет-магазину чаю Nicetea у Вас є можливість придбати оригінальні китайські піали для чаю. Купити піали для чаю в Києві можна з кур'єрською доставкою або забрати своє замовлення самостійно в будь-який зручний для Вас час. Продаж китайських піал для чаю здійснюється на всій території України.