Скляні стакани з подвійними стінками

4 товари

Скляні стакани з подвійними стінками (дном) для чаю, кави та інших напоїв

Скляний стакан з подвійними стінками — зручний сучасний аксесуар, який застосовують для пиття холодних і гарячих напоїв не обпалюючи пальців. Є можливість вибрати ємність на будь-який смак — стакан для чаю, кави (еспрессо, американо, латте, капучинно), а також какао, і ще пивні келихи і стакани для різних коктейлів.

Особливості та переваги скляного стакана з подвійними стінками (дном):

  • виготовляються за сучасною технологією з надміцного боросилікатного скла, яке виділяється дуже високою зносостійкістю і міцністю
  • характеризуються хорошими термостійкими якостями, протягом тривалого часу утримує температуру налитого в нього напою
  • зовнішня стінка склянки не нагрівається, тому що між стінками є прошарок повітря. Напій нагріває або охолоджує внутрішню стінку, а повітря протидіє нагріванню або охолодженню зовнішньої. Тим самим температура навіть сильно холодних або гарячих напоїв буде непомітною для пальців рук
  • виглядають красиво, вишукано, стильно та елегантно. Прозорість скла дає можливість милуватися красою налитого напою.

УВАГА!

Склянку з подвійними стінками не рекомендується експлуатувати в мікрохвильовій печі, тому що повітря, який є між стінками збільшиться в обсязі і склянка може лопнути!

У розділі склянки інтернет-магазину Nicetea у Вас є можливість придбати склянки з подвійними стінками. Купити стакани з подвійними стінками (дном) в Києві можна з кур'єрською доставкою або забрати своє замовлення самостійно з нашого магазину. Продаж китайських склянок з подвійними стінками (дном) здійснюється на всій території України.