Заварники для чаю

56 товарів

Заварники для чаю

Заварник для чаю є одним з важливих атрибутів для приготування ароматного і смачного напою, в якому будуть збережені всі цілющі особливості. В інтернет-магазині китайського чаю Nicetea представлені заварювальні чайники у великому асортименті, які можна вибрати за своїм індивідуальним бажанням. В нашій колекції можна знайти заварник для чаю на будь-який смак і підібрати за різним матеріалом, легкістю і зручністю використання, оформленням (дизайном), об'ємом, формою і здатністю підтримувати необхідну температуру завареного напою. Щоб підібрати заварник, потрібно визначитися який сорт чаю планується в ньому заварювати і який обсяг продукту.

Для приготування Шу Пуеру або витриманого Шен Пуеру, сильноферментованих улунів, червоного чаю рекомендується використовувати керамічний заварник з товстими і пористими стінками або чайник з ісинської глини, які мають здатність надовго зберегти тепло і аромат листового чаю.

Щоб заварити зелений та білий чай бажано скористатися порцеляновим чайником або скляним заварювальним чайником.

Відмінним посудом для заварювання жовтого чаю і слабоферментованих улунів стане фарфоровий вишуканий чайник з витонченим зливом або чайник Гунфу (типод).

Найбажанішим і найкращим залишається чайник з ісинської глини. Чайник зі скла дозволить насолодитися фантастичним «танком» чаїнок, грою яскравих променів. А це схоже на медитацію — прекрасний спосіб налаштуватися на відпочинок під час чаювання. Чайники з кнопкою (типоди) зроблять процес заварювання легким, зручним, що дозволить насолодитися приготуванням напою. Фарфоровий чайник прикрасить стіл і подарує насолоду від нічим не заглушених ароматів і властивих смакових відтінків.

Церемонія приготування чаю у високоякісному чайничку заспокоює, утихомирює і дарує задоволення. Тільки в такому виробі чай виходить інтенсивним, приємним на смак, ароматним і соковитим.

У розділі заварники для чаю інтернет-магазину чаю Nicetea у Вас є можливість придбати якісний китайський чайник за доступною ціною на будь-який смак та різних обсягів. Купити чайник в Києві можна з кур'єрською доставко або забрати своє замовлення самостійно з нашого магазину. Продаж заварювальних чайників здійснюється на всій території України.