Термоси

4 товари

Термоси

Термос є необхідним сучасним атрибутом для тривалого збереження температури вмісту. З допомогою термоса завжди можна зігрітися теплим чаєм, кавою або втамувати спрагу холодним лимонадом, компотом. Цей незамінний аксесуар беруть з собою на риболовлю, полювання, прогулянку або на роботу. А ще термос можна використовувати для приготування різних запашних настоїв і їжі — локшини і каш.

Різновид термоса за призначенням:

  • Термос для напоїв. Використовується для зберігання рідин — чаю, кави, компоту та інших гарячих чи холодних напоїв, крім газованої води. Ця модель відрізняється невеликим діаметром циліндра, довгастою формою і вузькою горловиною (2,5-6,0 см), що сприяє збереженню температурного режиму. Так само ці моделі оснащені клапаном, який дозволяє наливати напій, не відкручуючи пробку;
  • Термос для їжі. Харчовий термос використовується для зберігання перших і других страв. Ця модель має широкий діаметр циліндра, а так само більш широку горловину (6,5-8,0 см), щоб було зручно в нього складати або виймати їжу. У цьому термосі тепло по часу тримається значно менше, ніж з вузькою горловиною;
  • Універсальний термос. Такий вид термоса застосовується для зберігання їжі та напоїв. Моделі універсальних термосів оснащені спеціальною подвійний пробкою, яка дозволяє змінювати ширину горловини, з допомогою якої зручно діставати або розливати вміст. Ця модель термоса дуже зручна для виїзду на природу;
  • Термокружка. Використовується туристами або автомобілістами для зберігання напоїв. Це вдосконалена варіація термоса — кухоль з кришкою. Термокружка зберігає температуру вмісту менше ніж термос. Для зручності деякі моделі обладнані ручками.

При виборі термоса варто звернути увагу на:

a) матеріал колби;

Колба відповідає за збереження температури, її виготовляють з сталі, скла і пластику.

  • скляна колба — добре зберігає температуру вмісту, але дуже тендітна;
  • металева колба — найбільш міцна і довговічна, але втрачає тепло трохи швидше в порівнянні зі скляною;
  • пластикова колба — дуже легка і не боїться ударів, але сильно вбирає сторонні запахи.

b) обсяг;

Від обсягу термоса залежить як довго буде зберігатися температура вмісту. Чим менше об'єм моделі, тим швидше буде охолоджуватися або нагріватися вміст термоса.

с) термоізоляцію;

Термоізоляція є однією з найбільш важливих параметрів термоса. В якісному і хорошому термосі температурний режим вмісту змінюється за максимально тривалий час.

d) герметичність;

Герметичність також є одним з найбільш важливих параметрів, відповідно, чим вища герметичність, тим вища термоізоляція.

Отримуйте задоволення від улюблених гарячих чи холодних напоїв постійно і всюди!

У розділі термоси інтернет-магазину Nicetea у Вас є можливість придбати оригінальний китайський термос для чаю. Купити китайський термос для чаю в Києві можна з кур'єрською доставкою або забрати своє замовлення самостійно з нашого магазину. Продаж якісних термосів для чаю здійснюється на всій території України.