Політика повернення товарів

Будь-яку продукцію, придбану в магазині Nicetea, Ви можете безперешкодно повернути або обміняти відповідно Закону України «Про захист прав споживачів».

  • У разі придбання товару належної якості, Ви виявили, що він не підходить з якихось причин (форма, колір, розмір і ін.) Ви можете обміняти або повернути товар належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи день покупки. Повернення приймається з умовою, якщо товар не використовувався і зберіг початкові властивості і комплектацію. Доставка повернення здійснюється за рахунок покупця.
  • Якщо Ви отримали, через непорозуміння, продукцію неналежної якості, Ви можете легко її повернути або обміняти на товар належної якості протягом чотирнадцяти днів. Всі витрати по поверненню продукції неналежної якості покриває магазин Nicetea.

ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ

  • Для узгодження повернення/обміну напишіть лист на e-mail: info@nicetea.com.ua, в якому вкажіть № замовлення і в довільній формі опишіть суть проблеми або зателефонуйте за вказаними номерами телефону: 044 333 85 84; 0800 330 820 і наші співробітники вирішать проблему в найкоротший термін.
  • Повернення грошових коштів буде здійснено на банківську платіжну картку покупця протягом 5 (п'яти) календарних днів з моменту отримання повернення товару. Сума повернення буде дорівнювати сумі покупки.
  • Для покупців з Києва можливо здійснити повернення або обмін в магазині Nicetea за адресою: пр-т Оболонський, 16, оф. 5.

Шановні покупці! Переконливе прохання, при отриманні замовлення обов'язково перевіряти цілісність товару і його зовнішній вигляд в присутності кур'єра або співробітника пункту видачі.

Ми дорожимо своєю репутацією і завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, намагаючись вирішити питання, які виникають в індивідуальному порядку. Ми працюємо, щоб Ви насолоджувалися!