Чай Шу Пуер Хайвань Лао Тун Чжі Ба Ван Бін 2014 року 3000 г Код 308

500 г
4 861грн
300 г
2 946грн
100 г
1 059грн
50 г
554грн
25 г
301грн
3000 г
28 880грн
Вага 3000 г
Збір 2014
 • Опис

  Китайський чай Шу Пуер Хайвань Лао Тун Чжі Ба Ван Бін 2014 року 3000 грам.

  Чай Шу Пуер Хайвань Лао Тун Чжі Ба Ван Бін — купаж різних видів пуеру в одному млинці вагою 3 кілограми, правильно витриманий, красивий і просто смачний чай. Рецепт цього чаю був розроблений людиною по імені Цзоу Бін Лян, який багато років працював генеральним директором менхайського заводу. Разом з дослідницькою групою інституту пуер, Бін Лян брав участь у розробці технології Во Туй (вологого скиртування), завдяки якому і з'явився Шу Пуер. З 1999 року по теперішній час є співвласником заводу «Хай Вань». Ба Ван — титул полководця Сян Юя, який славився своїм деспотизмом, але при цьому всі деспоти і неординарні особистості — дуже сильні диктатори. І відповідно до китайської традиції ім'я «Ба Вана» є символом сили. У харчовій промисловості «Ба Ваном» називають продукти, що володіють потужним смаком, яскраво вираженим ароматом і є лідерами в своїй серії.

  3000-грамовий млинець чаю Шу Пуер Хайвань Лао Тун Чжі Ба Ван Бін темно-коричневого кольору в красивій подарунковій упаковці. Млинець щільний, але досить легко розшаровується за допомогою пуерного ножа. На розломі: скручені листочки темно-коричневого відтінку і руді бруньки, маленькі живці. Аромат сухого чаю спокійний, дуже насичений, деревно-горіховий. Відтінки численні і мінливі. Настій чаю Шу Пуер Хайвань Лао Тун Чжі Ба Ван Бін прозорий, яскравий, насиченого темно-червоного відтінку. Смак яскравий, кристально-чистий, приємно-терпкий. В об'ємному бархатистому післясмаку — кислинка і терпкість, в пропорції, достатньою, щоб підкреслити відчуття міцності і сили, не псуючи чудовий смак. Дуже продумано поводиться — розкривається цікаво, з кожною чашкою привносячи нове звучання, але утримуючи основну тональність. П'ється довго, закінчується плавно і м'яко.

  Чудовий Шу Пуер Хайвань Лао Тун Чжі Ба Ван Бін із чудовим смаком і потужним впливом. Вирівнює емоційний стан, народжує відчуття гармонії з потоком життя. Належить до кращих зразків чаю, які спрямовують енергію туди, де це найбільше необхідно в даний момент. Щоденне споживання чаю Шу Пуер сприяє загальному здоров'ю та довголіттю.

  Рекомендації по заварювання: попередньо подрібнений шматочок млинця залити окропом 95 °С ісинському чайнику з пористої глини з товстими стінками або в товстостінній керамічної гайвані. Пропорція заварки до води: 7-10 грам на 150-200 мл. Для перших проток не перетримати: чай досить інтенсивний! Після шостої експозиції можна потроху збільшувати. Витримує до 12 заварок. Чудово підходить і для варіння на вогні.

  Чай Шу Пуер Хайвань Лао Тун Чжі Ба Ван Бін — збалансований і багатогранний, він легко і смачно п'ється. Підійде для розміреного спілкування в колі друзів або для довгої дегустації з віршами. Або для прийняття важливих рішень: принесе впевненість, тверезість погляду і рішучість до дії.

  Чай рекомендується зберігати в сухому темному місці, без сторонніх запахів.

  Купити китайський чай Шу Пуер Хайвань Лао Тун Чжі Ба Ван Бін 2014 року 3000 грамів Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефонами 0800330820, 0443338584.

 • Характеристики
  Вага
  Вага чаю нетто
  3000 г
  Збір
  Період збору (виробництва) чаю
  2014
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
  Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)
 • Аксесуари