Чай Шу Пуер Менхай Да І Золоті голки і білий лотос 1401 2014 року 357 г Код 280

357 г
4 880грн
100 г
1 504грн
50 г
786грн
25 г
427грн
Вага 357 г
Збір 2014
 • Опис

  Китайський чай Шу Пуер Менхай Да І Золоті голки і білий лотос 1401 2014 року 357 грам.

  Шу Пуер Менхай Да І Золоті голки і білий лотос — знаменитий, елітний чай з ідеальним балансом смаку і ніжного квітково-шоколадного аромату. Відомо, що даний час «Золоті голки і білий лотос» випускався до 2005 року, але в розсипному вигляді. А на виставку Китайської Чайної Культури був виготовлений у вигляді звичайного пресованого млинчика і отримав золоту медаль переможця. У цього Шу Пуеру є декілька назв: «Золоті голки і білий лотос», «Золоті Голки Білого Лотоса», «Лотос або Лотус». Чай Шу Пуер Менхай Да І Золоті голки і білий лотос виготовлений із молодих листків і бруньок, які дають велику кількість солодких тонких ароматів, легкість і червонуватий відтінок настою. Власне, велика кількість бруньок і дала йому першу частину назви «Золоті голки», а друга відображає відтінки ароматів, які нагадують аромати квітів лотоса, і розкриває всю красу китайського символізму. «Білий лотос» — символ чистоти в буддизмі, натяк на таємні даоські суспільства і вічний пошук «блаженного щасливого буття», лікувальні та оздоровчі техніки.

  357-грамовий млинець чаю Шу Пуер Менхай Да І Золоті голки і білий лотос середнього пресування з великою кількістю бруньок. На розломі чай багатий на відтінки кольорів, зустрічаються світлі, руді, золотисті, червоні, фіолетові, коричневі і темні, майже чорні листочки. Цікаво роздивлятися чайний купаж, він дуже красивий, чайні листочки збираються в різних місцях, окремо обробляються і витримуються для кожного виду. Купажуються вже перед пресуванням.

  Аромат сухих листків витриманий, насичений, з горіхово-деревними відтінками. Настій прозорий, темно-бурий з бурштиновим відтінком. Букет готового чаю багатогранний і добре збалансований: м'який, солодкий, свіжий, квітковий з карамельно-шоколадними тонами, фініковими і кавовими нотками. Аромат напою багатогранний, що змінюється, сухофруктово-шоколадний з унікальним відтінком ароматного лотоса. Смак багатий, витончений, щільний, бархатистий. А з віком благородна гіркота Пуеру пом'якшується, набуває відтінків лотоса. Післясмак довгий, солодкий, з відтінками печених яблук і сухофруктів.

  Шу Пуер Менхай Да І Золоті голки і білий лотос — легкий, іскристий чай! Він дарує свіжість розуму і гарний стан, розслабляє і заспокоює, як ніби вкриває теплим пледом, але в той же час приводить думки в порядок. Це швидше чай дії, ніж спокою, вдумливої діяльності, ніж медитації і роздумів, активний і свіжий.

  Купити китайський чай Шу Пуер Менхай Да І Золоті голки і білий лотос 1401 2014 року 357 грам Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефонами 0800330820, 0443338584.

 • Характеристики
  Вага
  Вага чаю нетто
  357 г
  Збір
  Період збору (виробництва) чаю
  2014
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
  Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)
 • Аксесуари