Засіб для очищення посуду від чайного нальоту Yalangtang 300 г Код 416

 • 235грн
 • Опис

  Засіб для очищення посуду від чайного і кавового нальоту Yalangtang 300 г

  Ефективний засіб призначений для очищення посуду від самого стійкого чайного чи кавового нальоту з заварювальних чайників, гайваней, колб, піал, чашок склянок, а також термосів.

  Переваги використання даного засобу:

  - підходить для очищення посуду із скла, фарфору, металу, пластику і колб;

  - простий у використанні засіб активного кисню, до того ж безпечний і нешкідливий;

  - не вимагає ніяких зусиль в чищенні.

  ЗАСТОСУВАННЯ

  Порада: рекомендуємо помістити посуд, який потрібно очистити в раковину або на піднос, так як від реакції вода із засобом може перелитися.

   • Додайте 1 чайну ложку (5-6 г) засобу для очищення посуду від чайного нальоту Yalangtang в заварювальний чайник, тіпод, термос або ½ чайної ложки на чашку, піалу, гайвань.
   • Залийте гарячою водою (40-60 °C) і дайте постояти до охолодження. Потім добре промийте чистою теплою або холодною водою перед використанням ємності. Для сильно забарвлених предметів повторіть цю процедуру.

  Після одноразового використання миючого засобу Ваш заварювальний чайник, тіпод, термос або інший посуд будуть виглядати, як нові.

  ПОПЕРЕДЖЕННЯ

  Зберігайте окремо від харчових продуктів, у недоступному для дітей місці.

  Уникайте контакту з очима та шкірою. Не вдихайте пил цієї речовини. При випадковому проковтуванні прополоскати рот, при попаданні в очі негайно промити великою кількістю чистої води і при необхідності, звернутися до лікаря.

  Не змішуйте з іншими миючими засобами та хімічними речовинами.

  Не допускайте контакту розведеного засобу з вініловими або пластиковими предметами, тканинами або килимами.

  Засіб для чищення посуду від чайного нальоту YalangtangЗасіб для очищення посуду від чайного нальоту Yalangtang 300 рЗасіб для очищення посуду від чайного і кавового нальоту Yalangtang 300 рЗасіб для очищення посуду від чайного нальоту Yalangtang 300г

  Купити засіб для очищення посуду від чайного і кавового нальоту Yalangtang 300 м Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефонами 0800330820, 0443338584.

 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
  Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)