Чай Шу Пуер Xin Yi Hao старі чайні голови 03 500 г Код 581

500 г
2 680грн
250 г
1 407грн
100 г
590грн
50 г
308грн
25 г
168грн
Вага 500 г
Збір 2011
 • Опис

  Чай Шу Пуер Xin Yi Hao Старі чайні голови (Лао Ча Тоу) 03 500 г

  Чай Шу Пуер Xin Yi Hao Старі чайні голови (Лао Ча Тоу) 03 500 рШу Пуер Xin Yi Hao Старі чайні голови (Лао Ча Тоу) 03 500 р

  Шу Пуер Xin Yi Hao Старі чайні голови досить цікавий і багатогранний китайський чай. І отримують його незвичайним шляхом. Чайні грудочки цього Пуеру формуються природним шляхом, завдяки компресії і жари, які відбуваються в процесі ферментації. Ферментація Пуеру відбувається протягом півроку і більше, в процесі обробки величезні купи листя, що досягають 1 м у висоту, тримають під накритими тентами, в приміщеннях з підвищеною вологістю. Також бруньки і листя містять — пектин, який виділяється під впливом температури, вологості та інших факторів. Чайний лист перемішують кожні кілька днів для рівномірної ферментації, переміщаючи чай з нижньої більш вологої і гарячої частини купи, наверх, де сухо і прохолодно. Але в процесі обробки не можливо поворушити все листя через великий обʼєм купи, і в деяких місцях чайна сировина природним шляхом скочується в щільні грудочки «Ча Тоу».

  Шу Пуер Xin Yi Hao Старі чайні голови 03 500 рЧай Шу Пуер Xin Yi Hao Лао-Ча Тоу 03 500 р

  Цей чай пройшов процес ферментації в 2011 році на всім відомій Куньминскій чайній фабриці. В даний час торгова марка Пуеру Xin Yi Hao є однією з найбільш відомих і авторитетних на сучасному ринку китайського чаю. Спочатку цю торгову марку використовував чайний завод Куньмін, заснований ще в 1938 році. Саме тут вперше в Китаї була застосована нова технологія вологого скиртування. А штучно зістарений Пуер (Шу) цього заводу був еталоном для чайних брендів. В даний час власником торгової марки Xin Yi Hao є компанія Куньмін синь гоу шан мао юсянь гунси. Саме це найменування надруковано в нижній частині млинців марки Xin Yi Hao.

  Шу Пуер Xin Yi Hao Лао-Ча Тоу 03 500 рЧай Шу Пуер Синь І Хао Старі чайні голови (Лао Ча Тоу) 03 500 р

  Лао-Ча Тоу, що в перекладі означає «старі чайні голови» — це досить цікавий продукт чайної промисловості. При виробництві пуеру, а конкретно, коли маоча ферментується в купах, по краях утворюється своєрідна кірка, яка потім розсипається в «пуерні грудочки». Це і є ті самі старі чайні голови.

  Шу Пуер Синь І Хао Старі чайні голови (Лао Ча Тоу) 03 500 рШу Пуер Синь І Хао Старі чайні голови 03 500 р

  Смакові властивості чаю Шу Пуер Xin Yi Hao Старі чайні голови

  Китайський чай Шу Пуер Xin Yi Hao Старі чайні голови темно-коричневого кольору, з золотистими вкрапленнями бруньок. Аромат сухого чаю володіє терпким трав'янистим запахом з нотками горіха, мореного дуба. Настій коричнево-рубіновий, дуже м'який і чистий. Міцний і обволікаючий смак цього чаю насичений безліччю нюансів. В ньому яскраво виражені коньячно-горіхові ноти, сухофрукти, шоколад,які переходять у освіжаючий і солодкий післясмак. Найкраще такий чай розкриває свій смаковий і ароматичний потенціал при заварюванні крутим окропом, але він розкривається не відразу. Тільки третя заварка відкриє Вам всю палітру ароматів цього чаю. Пуер Старі чайні голови витримує до 15 заварювань.

  Чай Шу Пуер Синь І Хао Лао Ча Тоу 03 500 рШу Пуер Синь І Хао Лао Ча Тоу 03 500 р

  Корисні властивості чаю Шу Пуер Xin Yi Hao Старі чайні голови

  Чай Шу Пуер Xin Yi Hao Старі чайні голови має всі корисні властивості притаманні пуерам: дарує бадьорість, енергію, працездатність, прояснює розум, при регулярному споживанні виводить токсини і шлаки, використовується для профілактики від карієсу.

  Китайський Шу Пуер Xin Yi Hao Старі чайні голови 03 500 рКитайський чай Шу Пуер Xin Yi Hao Лао-Ча Тоу 03 500 рКитайський Шу Пуер Xin Yi Hao Лао Ча Тоу 03 500 р

  Пийте, насолоджуйтесь і будьте здорові!

  Чай рекомендується зберігати в сухому темному місці, без сторонніх запахів.

  Купити чай Шу Пуер Xin Yi Hao Старі чайні голови 03 500 м Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефонами 0800330820, 0443338584.

 • Характеристики
  Вага
  Вага чаю нетто
  500 г
  Збір
  Період збору (виробництва) чаю
  2011
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
  Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)
 • Аксесуари