Чайник заварювальний керамічний і 2 піали Код 122

Архів
Матеріал кераміка
 • Опис

  Заварювальний чайник керамічний та 2 піали.


  Керамічний чайник для справжніх цінителів чайної церемонії. Глиняний чайник чудово підходить для заварювання трав'яних, класичних та фруктових чаїв. Кераміка, з якої виконаний посуд, не містить домішок, тому не змінює смак готового напою. Завдяки мікропор в стінках, температура чаю зберігається протягом тривалого часу. Якщо тривалий час заварювати чай в глиняному чайнику, то одного разу чайний смак можна відчути, просто наливши в нього гарячу воду. Звичайно, розмови про те, що налив окропу в порожній, нехай навіть старовинний, глиняний чайник, можна отримати повноцінний смак чаю — всього лише легенда. Проте, у Китаї вважається, що в чайнику «з історією» чайне листя краще розкриває свій смак, і навіть існує традиція: дарувати вживані чайнички.

  Використовувати керамічний чайник можна наступним способом:
  - закип'ятити воду або нагріти її до температури, належною використовуваному чаю;
  - нагріти чайник окропом;
  - насипати листя чаю в чайник;
  - обполоснути листя чаю і негайно злити воду;
  - налити воду в чайник;
  - почекати деякий час (залежить від виду заварного чаю), розлити чай;
  - подати чай.

  Правильний догляд за чайником з глини:
  - новий чайник обов'язково слід гарненько промити перед використанням. Рекомендовано також зробити пару «холостих» заварювань, щоб вимити з чайничка всі легкорозчинні елементи, які не видалила промивка;
  - небажано залишати в чайнику чайний лист. Рекомендовано виробити звичку мити чайник відразу після чаювання, звичайною водою без миючих засобів. Після промивання, не накривати кришкою, необхідно дати йому висохнути;
  - так як основною особливістю глини є її висока пористість, зберігати чайник необхідно в сухому місці без різких запахів.

  Вирішивши глиняний чайник купити, ви відкриєте для себе новий світ вишуканого задоволення від витонченого напою. Цей глиняний чайник підходить для заварювання будь-якого виду чаю. Глина дає завареному листу «дихати», а крім того вона хімічно нейтральна і добре зберігає тепло.

  Заварювальний чайник і піали зроблені з фіолетової глини.
  Обʼєм чайника — 150 мл
  Обʼєм піал — 20 мл

  Купити чайник заварювальний керамічний та 2 піали Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефонами 0800330820, 0443338584.

 • Характеристики
  Матеріал
  кераміка
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
  Вкажіть посилання на відео розміщені на Youtube.com (наприклад, https://www.youtube.com/watch?v=FlsCjmMhFmw)